Treeningute kirjeldus


Online treeningus saad osaleda kodust lahkumata ja treenida alati endale sobival ajal.

- Õnnelikud hormoonid

Õnnelike hormoonide treening on loodud mõjutama naise hormonaalsüsteemi seda osa, mis on seotud naiseks olemisega – ennekõike östrogeeni ja progesterooni tasakaaluga. Nende kahe hormooni tasakaalutust võid märgata siis, kui Sul esineb tsükliprobleeme (liiga pikk/lühike/vererohke/valulik menstruatsioon), amenorröa, varajane menopaus, PMS, viljatus, üleminekueavaevused, energia langus, jmt.

Treening toimub muusika saatel, liikumine on rütmiline. Treeningu pikkus varieerub vastavalt harjutuste intensiivsusele ja toimele 30min- 1h. Trenni lõpetab hormonaalkeskuste aktiveerimise praktika. Trenn ei sisalda keerulisi kombinatsioone, hüppeid ega niisama rabistamist. Eesmärgiks on oma keha ja harjutuste mõju märkamine. 

Soovitan regulaarsele treenimisele pühendada vähemalt 4 kuud.

Sobilik igale vanusele ja tasemele, sh vaagnapõhjaprobleemide korral. 

Ei sobi rasedale, endometrioosi ja müoomi korral.

Kui soovid enne treeningutega alustamist individuaalset konsultatsiooni ja soovitusi Sulle sobilike rutiinide, treeningute sageduse ja intensiivsuse kohta, võta ühendust katri.ristal@gmail.comPeagi tulekul!

- Trimmi kõik mis allpool naba

Leebe lihastreening vaagnapõhja- ja keha süvalihaste toonuse taastamiseks ja säilitamiseks. Trenn toimub peamiselt matil ning on sobilik naistele, kes soovivad parandada vaagnapõhja-, kõhu- ja seljalihaste toonust. Mitmed harjutused on siiski ka piirkondadele nabast kõrgemal (käsivarred, rinnalihased jm). Paljud harjutused on kasutatavad igapäevastes situatsioonides ning aitavad oma keha paremini tunda ja teotada.

Sobilik igale vanusele ja tasemele, eriti soovitav vaagnapõhjaprobleemide ja nõrkade kerelihaste korral, sünnitusest taastumisel ja üldise lihastoonuse toetamiseks. Ei sobi rasedale.

- Trimmi kõik mis allpool naba algaja tase

Vaagnapõhja- ja kõhu süvalihaste treenimise ABC + elutähtis hingamismuster.

- Trimmi kõik mis allpool naba tavatreening

Vali see trenn, kui vaagnapõhja- ja kõhulihaste pingutamise-lõdvestamise põhimõtted on selged ning oskad hingamist vastavalt harjutusele juhtida.